NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » TRENERZY » MARCO BONITA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Marco Bonita

  
siatkarka
06.10.2008 15:59:31
poziom 3



Grupa: Administrator 

Posty: 164 #162670
Od: 2008-10-5
Co o nim myślicie
  
Katrin281
21.12.2008 17:28:19
poziom 4



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Poznań

Posty: 274 #196018
Od: 2008-11-22
A w tym temacie jakoś pusto, to się wypowiem wesoły

Chociaż za dużo do powiedzenia nie ma. Nietrafiony wybór PZPS. Momenty niezłe może i były (eliminacje w Halle, i potem turniej interkontynentalny), ale Grand Prix zawalił kompletnie, o Igrzyskach nie wspominając. Jeszcze te kłótnie z zawodniczkami...
Trenowanie panów też mu nie wyszło... Po zaledwie miesiącu zrezygnował z funkcji trenera włoskiego Stamplast Marcina Franca.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » TRENERZY » MARCO BONITA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny