

Grupa: Moderator
Lokalizacja: Poznań
Posty: 274 #196018 Od: 2008-11-22
| A w tym temacie jakoś pusto, to się wypowiem 
Chociaż za dużo do powiedzenia nie ma. Nietrafiony wybór PZPS. Momenty niezłe może i były (eliminacje w Halle, i potem turniej interkontynentalny), ale Grand Prix zawalił kompletnie, o Igrzyskach nie wspominając. Jeszcze te kłótnie z zawodniczkami... Trenowanie panów też mu nie wyszło... Po zaledwie miesiącu zrezygnował z funkcji trenera włoskiego Stamplast Marcina Franca. |